bg
Kaynarca esnaf sanatkarlar odası
firma reklam

BEKA ELEKTRİK VE ELEKTRONİK KAYNARCA

HATİPLER MAH.ŞEHİT ERCAN KARADAĞ CAD. Kaynarca / Sakarya / Türkiye Kaynarca/Sakarya
Tel: 05439325953 Cep: 0 543 932 59 53 0536 5903460 Fax:
Üye
BEKA ELEKTRİK VE ELEKTRONİK KAYNARCA
1452628289_bilgisayar_ve_sarf_malzemeleri_sat.jpg

Yetkili Adı
: İSMAİL ÇETİN & RESUL ÇETİN
Adres
: HATİPLER MAH.ŞEHİT ERCAN KARADAĞ CAD. Kaynarca / Sakarya / Türkiye
Şehir/İlçe
:

Sakarya / Kaynarca

Telefon
: 05439325953
Cep Tel
: 0 543 932 59 53 0536 5903460
Faks
:
Sektörler
: Elektrik Ve Elektronik
Email
: bekaelektrikelektronik@hotmail.com
Web
: www.bekaelektrik.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2124 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Kuruluş ilke ve amaçlarına uygun olarak, elektrik ve enerji sektöründe kendine hedefler belirleyen firmamız, amaçlarına ulaşmak üzere hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.
Beka Elektrik Elektronik , çalışmalarında mühendislik formasyonundan taviz vermeden, öncelikli olarak kalite anlayışını benimseyerek bugüne kadar birçok proje başarı ile tamamlanmıştır. Bizler de bunun haklı gururunu yaşamaktayız.
Taahhüt işleri konularında başarıyı yakalayabilmek ve uzun süreli başarı elde edebilmek için, kaliteli malzeme ve hizmet, nitelikli personel ile ekip ruhuyla sistemli çalışma gerekmektedir.
Taahhüt Konuları
Yüksek Gerilim İletim Hatları-Yüksek Gerilim Trafo Merkezleri-Proses Otomasyonu ve SCADA Sistemleri-Endüstriyel Tesisler-Pompa İstasyonları, Arıtma Tesisleri Elektromekanik Sistemleri ve İsale Hatları-Havalimanı Uygulamaları-Raylı Sistem Uygulamaları-A.G. - Y.G. (O.G.) Elektrik Dağıtım Tesisleri
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Güvenlik Sistemleri Deyince Aklımıza Birsürü Sorular Gelmektedir.Ancak Hepimiz Bu Konular Hakkında Bilgi Sahibi Olamayabiliriz.İşyerimize yada Evimize Ne Tür Bir Sistem Kurmam Lazım?Hangisi Bizim İçin Uygun Olur.Avantajları yada Dezavantajları Varmıdır?
güvenlik sistemleriGüvenlik Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri,Güvenlik Kameraları Hassas Konulardır..Siz değerli müşterilerimiz Beka Elektrik Elektronik güvenliğinizi düşünür ve en kaliteli hizmeti sizlere sunar.
Telekomünikasyon ; kelime anlamı olarak kısaca teknik anlamda iletişim şeklinde özetlene bilir Çağımıza iletişim çağı denildiğini düşünecek olursak ,bu konunun ne denli önemli olduğunu anlamamıza yeterli olur sanırım..
SES SİSTEMLERİ
Konu kapsamı olarak telekomünikasyon ; basit radyo sinyallerinden televizyona , kablolu telefonlardan cep ve görüntülü telefonlara , uydu haberleşmelerinden internete kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bilgiye çabuk ulaşmanın çok önemli olduğu günümüzde , telekomünikasyon alanı bunu görev edinmiştir.
Telekomümikasyon alanının konularına kısaca değinecek olursak ;
1-) Basit telli iletim diyafon , interfon ve telefon gibi
2-) Radyo frekansları ile ilgili iletimler telsiz , radyo ve televizyon gibi
3-) Yüksek frekanslı iletim cep telefonları
4-) Data transferi
5-) İnternet , intranet , LAN , WAN gibi bilgi paylaşım sistemleri
6-) Sonar radar gibi konularıda 
sıralaya biliriz.
UYDU VE SES SİSTEMLERİ
 
Profesyonel Ses ve Işık Sistemleri günümüzde show dünyasında, tiyatro, konser, konferans salonu, sinema, bar ve disko gibi mekanlarda kullanılmaktadır.
Ses ve Işık Sistemleri hizmeti bünyemizde bulunmaktadır.
uydu sistemleri
Uydu Haberleşme sistemi bir veya daha fazla uydu linki içerir. Bu linklerin her biri bir çift yer istasyonu ve bir uydudan oluşmaktadır. Bu linklerin her biri, mikrodalga sinyalini uyduya gönderen bir verici yer istasyonu (up-link), bu sinyali uydudan alan bir alıcı yer istasyonu(down-link) ve uygun frekans ve güce sahip bir uydu sisteminden oluşmaktadır.
Mikro dalga sinyalleri uyduya ve yer istasyonuna atmosferik yol kayıplarından dolayı zayıflayarak ulaşır, çünkü uydu yörüngesi dünyadan 35.780 km uzaklıktadır. Uydu haberleşmesinde yer istasyonlarının uyduya yeterli güçte ulaşabilmeleri için geniş açıklıklı antenlere ve yüksek güçlü mikrodalga sinyalleri kullanma ihtiyaçları vardır. Aynı zamanda yer istasyonlarının, uydudan gelen zayıf işaretleri almaları için yine geniş açıklıklı parabolik antenler kullanılır. Antenler; aşırı termal gürültülerden veya diğer mikrodalga sistemlerin interferanslarından kaçınmak için düşük gürültülü ve düşük yan lobe şeklinde olmalıdır. Bir düşük gürültülü yükseltici uydudan alınan çok zayıf sinyali kuvvetlendirmek için gereklidir. Uydu haberleşme devrelerinde C/N (işaret gürültü oranı) haberleşme kalitesinde ITU kriterlerine göre kabul edilebilir bir seviyede olmalıdır.